Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Premier League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Everton - Manchester United

Premier League · England · 23.02.2026

Match information

Etap
27. kolejka
Sędzia
Darren England, England
Stadion
Hill Dickinson Stadium
Miasto
Liverpool

Match Insight

Everton - Manchester United — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Everton
10%
Everton
45%
Remis
45%
Manchester United
Manchester United

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Manchester United
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Manchester United
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Everton vs Manchester United
38% Forma 62%
35% Atak 65%
50% Obrona 50%
42% Rozkład Poissona 58%
38% Bezpośrednie starcia 62%
33% Bramki 67%
39.3% Łącznie 60.7%
Everton

Everton — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Manchester United

Manchester United — statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 79%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)