Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
UEFA Europa Conference League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Ilves Tampere - HNK Rijeka

UEFA Europa Conference League · World · 13.08.2026

Match information

Etap
3. kolejka
Sędzia
Genc Nuza, Kosovo
Stadion
Tammela Stadium
Miasto
Tampere

Match Insight

Ilves Tampere - HNK Rijeka — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Ilves Tampere
10%
Ilves Tampere
45%
Remis
45%
HNK Rijeka
HNK Rijeka

Prognoza

Przewidywany zwycięzca HNK Rijeka
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or HNK Rijeka and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Ilves Tampere vs HNK Rijeka
44% Forma 56%
67% Atak 33%
0% Obrona 100%
0% Rozkład Poissona 100%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
55.5% Łącznie 44.5%
Ilves Tampere

Ilves Tampere — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 30%
Skuteczność obrony 80%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
HNK Rijeka

HNK Rijeka — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 15%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)