Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
I Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Polonia Bytom - Warta Poznań

I Liga · Poland · 24.07.2026

Match information

Etap
1. kolejka
Stadion
Stadion im. Edwarda Szymkowiaka

Match Insight

Polonia Bytom - Warta Poznań — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Polonia Bytom
50%
Polonia Bytom
50%
Remis
0%
Warta Poznań
Warta Poznań

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Polonia Bytom
Over/Under bramek
Porada Double chance : Polonia Bytom or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Polonia Bytom vs Warta Poznań
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
100% Bezpośrednie starcia 0%
100% Bramki 0%
0% Łącznie 0%
Polonia Bytom

Polonia Bytom — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Warta Poznań

Warta Poznań — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)