Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
La Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Real Betis - Las Palmas

La Liga · Spain · 09.03.2025

Match information

Etap
27. kolejka
Sędzia
José María Sánchez Martínez, Spain
Stadion
Estadio Benito Villamarín
Miasto
Sevilla

Match Insight

Real Betis - Las Palmas — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Real Betis
45%
Real Betis
45%
Remis
10%
Las Palmas
Las Palmas

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Betis
Over/Under bramek
Porada Winner : Real Betis
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Real Betis vs Las Palmas
91% Forma 9%
73% Atak 27%
59% Obrona 41%
64% Rozkład Poissona 36%
62% Bezpośrednie starcia 38%
56% Bramki 44%
67.5% Łącznie 32.5%
Real Betis

Real Betis — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 79%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Las Palmas

Las Palmas — statystyki

Forma drużyny 7%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 29%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)