Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Bundesliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: VfB Stuttgart - RB Lipsk

Bundesliga · Germany · 15.03.2026

Match information

Etap
26. kolejka
Sędzia
Deniz Aytekin, Germany
Stadion
MHPArena
Miasto
Stuttgart

Match Insight

VfB Stuttgart - RB Lipsk — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

VfB Stuttgart
45%
VfB Stuttgart
45%
Remis
10%
RB Lipsk
RB Lipsk

Prognoza

Przewidywany zwycięzca VfB Stuttgart
Over/Under bramek
Porada Double chance : VfB Stuttgart or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

VfB Stuttgart vs RB Lipsk
42% Forma 58%
57% Atak 43%
47% Obrona 53%
55% Rozkład Poissona 45%
80% Bezpośrednie starcia 20%
61% Bramki 39%
57.0% Łącznie 43.0%
VfB Stuttgart

VfB Stuttgart — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 38%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
RB Lipsk

RB Lipsk — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 77%
Skuteczność obrony 46%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)