fbpx

Brak decyzji w sprawie dokończenia sezonu w niższych ligach

Podczas wideokonferencji Zbigniewa Bońka z prezesami wojewódzkich ZPN, nie podjęto ostatecznej decyzji odnośnie dokończenia rozgrywek w niższych ligach.

Debata zaczeła się dziś o 11. Informowałem o niej we wcześniejszej publikacji.

Według ostatnich informacji, nie podjęto decyzji co do dokończenia sezonu na niższych szczeblach rozgrywek. Jak donosi Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego”: Decyzje na razie nie zostały podjęte. Wszyscy dali sobie trochę czasu. Wersja z awansami bez spadków jest jednak najbardziej możliwa.

 

******

To było tylko robocze spotkanie. Większość prezesów była za tym, żeby jeszcze poczekać na rozwój sytuacji zdrowotnej w Polsce. Ostateczna decyzja jednak nie zapadła – powiedział Sławomir Ferenc, rzecznik prasowy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, cytowany przez Nowiny24.

Kolejne posiedzenie zaplanowano po weekendzie majowym, być może wtedy zapadną już konkretne decyzje – dodał działacz.

Rafał Ratajczak, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej powiedział Galaktycznemu:

Moim zdaniem dobra decyzja władz. Nie ma powodu żeby spieszyć się z zakończeniem rozgrywek. Sytuacja jest dynamiczna, może być lepiej ale i może być gorzej. Warto poczekać na rozwój sytuacji.

******

Tysiące zawodników, sztaby szkoleniowe i klubowi działacze wciąż nie wiedzą kiedy i czy zostanie dokończony sezon. Świat „małego futbolu” w Polsce wciąż pozostaje w próżni. Po kilku krótkich rozmowach z przedstawicielami klubów, mogę powiedzieć, że w niektórych przypadkach frustracja już sięga zenitu.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.