fbpx

Ciąg dalszy afery alkoholowej w kadrze do lat 17. Rodzice imprezowiczów chcą ukarania PZPN

Nie milkną echa afery alkoholowej w reprezentacji Polski do lat 17. Wydaje się, że sprawa dopiero się rozkręca i jeszcze wiele przed nami. Z informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki, wynika, że rodzice co najmniej jednego z ukaranych przez związek młodych piłkarzy domagać się będą konsekwencji wobec PZPN za to, w jaki sposób potraktowano „imprezowiczów” w Indonezji.

Wszyscy kibice w Polsce z pewnością słyszeli o skandalu w kadrze juniorów przed mundialem w Indonezji. Na szybko przypomnę.

Na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata do lat 17 w Indonezji, w polskiej kadrze wybuchł skandal. Czterech zawodników – Jan Łabędzki (ŁKS), Filip Rózga (Cracovia) oraz Oskar Tomczyk i Filip Wolski z Lecha Poznań miało spożywać alkohol. Młodzi kadrowicze bez zgody oraz wiedzy selekcjonera Marcina Włodarskiego opuścili hotel i ruszyli „w miasto”. Wymienieni gracze zostali usunięci ze zgrupowania i wrócili do kraju.

Młodzi zawodnicy ponieśli konsekwencje również w swoich klubach. Zostali przez nie ukarani.

Wydaje się, że afera alkoholowa dopiero się rozkręca i nie powiedziano w niej ostatniego słowa. Teraz do akcji wkroczyli rodzice nastoletnich piłkarzy.

 To może nie być koniec zamieszania wokół afery alkoholowej w kadrze do lat 17. Być może skończy się jakimiś oskarżeniami pod adresem PZPN. Według moich informacji rodzice co najmniej jednego z piłkarzy współpracują już z kancelarią prawną i mogą domagać się wyciągnięcia konsekwencji wobec federacji za to, w jaki sposób potraktowano nieletniego – przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.