„Co słychać u Galaktycznych?”. Start Szczawin: Pierwszy w historii klubu mecz na… plaży (WIDEO)

Start Szczawin rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu w łódzkiej B-klasie. Jednym z pierwszych zajęć był wewnętrzny mecz na… plaży.

W ubiegłym sezonie zespół ze Szczawina zajął szóste miejsce w tabeli drugiej grupy B-klasy Łódź. W nadchodzących rozgrywkach Start zamierza powalczyć o czołowe pozycje w lidze.

Testujemy trzech nowych zawodników, którzy mają wzmocnić nasz zespół. W sezonie 2021/2022 zagramy z kilkoma nowymi drużynami. Patrząc na naszych rywali mamy szansę – na papierze – być w czołówce tabeli. Będziemy na pewno chcieli uplasować się jak najwyżej – mówi Adrian Bartczak.

Zawodnicy Startu na początku przygotowań do nowego sezonu rozegrali pierwszy w historii klubu mecz na plaży.

Za nami pierwszy w historii klubu mecz na piasku… Choć na razie tylko wewnętrzny. Pojedynek po dwóch 60-cio minutowych połowach. zakończył się wygraną biało-zielonych 15:13. Zdecydowanie trzeba to powtórzyć – podkreślają przedstawiciele klubu.

BSC Black’s Szczawin – BSC White&Green’s Szczawin 13:15 (7:8)

***

Sparingi Startu Szczawin zaplanowane na okres przygotowawczy:

25.07 – Powstaniec Dobra 5:1

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MECZ SPARINGOWY LKS START SZCZAWIN 1949 LKS START SZCZAWIN 5-1 PONSTANIEL DOBRA POWSTANIEC DOBRA MARIUSZ CUCH X3 ADAM CZAPLINSKI ADAM LUBOWIECKI E KAMIL KAWSKI 。 ESSSON REMONTOWO MEMERIRNE FU FABRYKA URODY Spec budowa.pl”