Dla takich goli warto się wybrać na mecz LZS-u Starowice (WIDEO)

W sobotnim meczu IV ligi opolskiej, LZS Starowice pokonał na własnym boisku zespół Agroplonu Głuszyna 4:1. Ozdobą spotkania było kapitalne trafienie zawodnika gospodarzy Bartłomieja Rakowskiego.

Przed sobotnią rywalizacją zespołu ze Starowic z Agroplonem, podopieczni Jakuba Reila zajmowali drugie miejsce w tabeli, mając na koncie 87 punktów oraz 99 zdobytych bramek. LZS był faworytem tego starcia i kwestią minut było strzelenie przez drużynę wicelidera setnego gola w sezonie 2020/2021. Jego autorem był 180 sekund po pierwszym gwizdku sędziego Kaique Augusto.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „LZSKS STAROWICE 耳.豆02 ٔ GOOOOL!!! regio regio ZK GOSPODARSTWO ROLNE GAJEWSC Kaique Augusto #LZSStarowice”

W 17. minucie na 2:0 podwyższył Jakub Horański. Po zmianie stron padły jeszcze trzy gole. Gospodarze po trafieniu Marcina Ściańskiego, prowadzili w 75. minucie już 3:0. Zespół gości zdobył bramkę w 80. minucie po strzale Reischa.

Prawdziwą perełką był gol na 4:1 autorstwa Bartłomieja Rakowskiego.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Z pewnością bramka zdobyta przez zawodnika LZS-u Starowiece może kandydować do miana „Gola Sezonu” i to nie tylko na opolskich boiskach.

Foto oraz wideo: LZS Starowice/FACEBOOK