fbpx

Dolnośląska 4 liga grupa zachodnia. Spotkanie z nowym trenerem Prochowiczanki Prochowice

Już w najbliższy piątek 20 grudnia o godzinie 18.00 na salce przy stadionie w Prochowicach odbędzie się spotkanie z nowym trenerem Prochowiczanki – Robertem Gajewskim – informuje klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Robert Gajewski objął funkcję szkoleniowca Prochowiczanki 13 grudnia. Podjął się misji uratowania 4 ligi w Prochowicach. Sytuacja zespołu jest nie do pozadroszczenia, a analizując sytuację w tabeli widzimy jak trudne zadanie czeka nowego trenera. Prochowiczanka zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 7 punktów. Zespół wygrał zaledwie jedno spotkanie, odniósł cztery remisy i jedenaście razy schodził z boiska pokonany.

Robert Gajewski to wychowanek Zagłębia Lubin, z którym występował w drużynach młodzieżowych oraz rezerwach. Związany był także z Prochowiczanką w sezonach 2007/2008 do 2012/2013 z roczną przerwą na grę w BKS Bolesławiec oraz z Górnikiem Lubin, Rodłem Granowice i Czarnymi Rokitki.

Jako szkoleniowiec prowadził Rodło Granowice, Unię Szklary Górne, Czarnych Rokitki i Stal Chocianów. Po odejściu z ostatniego z wymienionych klubów, szkoleniowiec postanowił podnieść swoje kwalifikacje.

– Po Stali Chocianów miałem dwa miesiące przerwy. Skupiłem się na kursie UEFA Pro, gdzie złożyłem aplikację i czekam na decyzję czy zostanę przyjęty. Otrzymywałem propozycję pracy trenerskiej, lecz były to głównie kluby z klasy Okręgowej, a ja chciałem zostać na tym czwartoligowym poziomie – mówi trener cytowany przez serwis e-legnickie.pl.

20 grudnia odbędzie się spotkanie z Robertem Gajewskim pod hasłem – „Zagraj w IV lidze”, na które klub zaprasza członków zarządu, wszystkich zawodników i wszystkich zainteresowanych grą w IV-ligowej Prochowiczance.

Źródło: własne, e-legnickie.pl, Prochowiczanka Prochowice.

Fot. Prochowiczanka Prochowice

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.