„E-sport dla każdego” organizuje „II Turniej FIFA 20 Świdnica”

Wracamy do Was z turniejami stacjonarnymi, które zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa – informuje „E-sport dla każdego”.

5 lipca w Świdnicy odbędzie się, po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19, turniej FIFA 2020 organizowany przez „E-sport dla każdego”.

Wracamy tam, gdzie rozpoczęliśmy turnieje w styczniu, czyli do Świdnicy. SportBar to doskonałe miejsce na tego typu imprezy. Mało tego, w okolicy znajduje się Burger Stacja, która serwuje najlepsze burgery w mieście i która tak jak ostatnio, dorzuci dla Was vouchery jako nagrody. Jeśli chodzi o sam turniej, to widzimy się w niedzielę, 5 lipca o godzinie 14:00 – zachęcają organizatorzy.

W turnieju będzie mogło wystartować maksymalnie 40 graczy. Dolna granica wieku wynosi 12 lat, przy zgodzie rodziców lub opiekunów prawnych.

Zapisów należy dokonywać wysyłając formularz zgłoszeniowy na email esportdlakazdego@wp.pl. Wpisowe do turnieju wynosi 35zł. Przelewu wpisowego można dokonać na dane: Jarosław Danielak „AD-FONTES” Agencja Wydawnicza, Nest Bank 03 1870 1045 2078 1065 3928 0001. Termin upływa 28 czerwca.

Regulamin turnieju – https://drive.google.com/file/d/1AZrLg8ekE0aZk-_J-7khQ2WglCWdUCrD/view?usp=sharing
Formularz zgłoszeniowy – https://drive.google.com/file/d/1tzTgjmVsr_A3VNHk3ivj22vuXavA95_F/view?usp=sharing
Zgoda rodziców – https://drive.google.com/file/d/1Cber4PVXmemoyWXB_yLwYYc6cTh2u81s/view?usp=sharing

Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił. Oprócz rywalizacji e-sportowej, zagwarantowano również dobrą zabawę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.