Enkeleid Dobi: My mamy swoje ambicje, my jesteśmy Widzew

Enkeleid Dobi, szkoleniowiec pierwszej drużyny Widzewa Łódź zabrał głos przed piątkowym meczem Fortuna 1 Ligi z Radomiakiem.

Zespół Widzewa już w piątek 26 lutego na własnym boisku spotka się z Radomiakiem, piątą drużyną Fortuna 1 Ligi.

 – Spotkanie z Koroną to już historia, jutro jest dla nas bardzo ważny mecz, traktujemy to jak finał. Potrzebujemy punktów i gramy o to, by ich komplet został w Łodzi. Dla mnie dodatkowo to rewanż za mój pierwszy oficjalny mecz, jako trenera Widzewa. Cała drużyna wyglądała dobrze w spotkaniu z Koroną. Poziom Radomiaka i naszego ostatniego rywala jest porównywalny, ale ważna jest dyspozycja w danym dniu i niektórych rzeczy nie da się przewidzieć – powiedział Enkeleid Dobi.

– Przekażemy dziś dodatkowe informacje dla naszych zawodników dototyczące Radomiaka. Przygotowujemy ich na to, co może jutro się zdarzyć. Sztab pracuje nad tym, by te informacje były jak najbardziej trafione, by były uporządkowane. Ale wpływ mamy tylko na siebie, na własną grę, a nie na to jaki pomysł ma rywal – dodał szkoleniowiec.

 Ta runda jest jeszcze trudniejsza niż jesienna. My mamy swoje ambicje, my jesteśmy Widzew i staram się skierować skupienie zawodników na naszą pracę, a nie na to, co dzieje się u innych. Chcemy wykonywać swoja pracę jak najlepiej. Punkty dostaje się nie za piękną grę, a za wyniki i myślę, a to jest proste, wystarczy strzelać zawsze o jedną bramkę więcej niż przeciwnik – podsumował Enkeleid Dobi.

Źródło: widzew.com

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.