Fantastyczne trafienie napastnika Lille (WIDEO)

Burak Yilmaz strzelił cudownego gola dla Lille w meczu z Lens. Lider Ligue 1 wygrał na wyjeździe 3:0.

Lille objęło prowadzenie w 4. minucie po rzucie karnym, który na gola zamienił Yilmaz. Turek podwyższył na 2:0 na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. 35-latek popisał się fantastycznym trafieniem prosto w okienko bramki Lens. Bramkarz gospodarzy tylko odprowadził piłkę wzrokiem, na reakcję zabrakło czasu. Gol – palce lizać.

Spotkanie zakończyło się wygraną gości 3:0. Lille dzięki zwycięstwu pozostanie liderem Ligue 1. Ma cztery punkty przewagi nad PSG, które w niedzielę zmierzy się z Rennes.