Fantastyczne trafienie Tomasza Nowaka z własnej połowy w meczu MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała (WIDEO)

Rekord Bielsko-Biała pokonał na wyjeździe MKS Kluczbork 3:1 w meczu 31. kolejki trzeciej grupy III ligi. Ozdobą tego meczu były fantastyczne gole Tomasza Nowaka i Seweryna Caputy. Szczególnie bramka zdobyta przez pierwszego z graczy zasługuje na miano – Stadiony Świata.

35-letni Tomasz Nowak ma za sobą grę w takich zespołach jak Obra Kościan, Amica Wronki, Kania Gostyń, Korona Kielce, Polonia Bytom, ŁKS Łódź, FK Gomel, Górnik Łęczna, Zagłębie Sosnowiec i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

W sezonie 2020/2021 doświadczony zawodnik przebywa na wypożyczeniue w III-ligowym Rekordzie Bielsko-Biała.

Na poniższym materiale wideo możemy podziwiać fantastyczną bramkę Tomasza Nowaka na 1:0 po strzale z własnej połowy boiska. Również drugi gol autorstwa Seweryna Caputy jest wart uwagi.

Rekord Bielsko-Biała zajmuje 6. miejsce w tabeli rozgrywek trzeciej grupy III ligi.