Fatalna kontuzja zawodnika Strzelca Chroberz. Mecz przerwany na 30 minut

Fatalnie wyglądającej kontuzji w meczu świętokrzyskiej B-klasy doznał Damian Musiał, zawodnik Strzelca Chroberz.

Nie udała się wyprawa Strzelca Chroberz do Kluczewska. Podopieczni Tomasza Czyszczonia ponieśli porażkę 0:3 z miejscowym GKS-em oraz stracili swego wicekapitana. Koszmarnie wyglądającej kontuzji doznał Damian Musiał.  Mecz został przerwany i wznowiony dopiero po około 30 minutach. Damian został zabrany do szpitala we Włoszczowie, gdzie przeszedł operację.

Jak informuje Paweł Bochniak ze Strzelca Chroberz, kontuzjowany zawodnik obecnie czuje się dobrze i „dochodzi do siebie”.

Działacze, zawodnicy i sztab szkoleniowy Strzelca Chroberz chcą jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Jak podkreślił Paweł Bochniak: Nie o wynik tu chodzi, to sprawa drugorzędna wobec kontuzji Damiana. Po tych wydarzeniach ciężko było wrócić do gry.

GKS Kluszczewo – Strzelec Chroberz 3:0