Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Arsenal Tivat

Drużyna

Arsenal Tivat

Montenegro

Informacje o drużynie

Kraj Montenegro
Stadion Stadion u Parku
Pojemność 4000
Adres Iskarska

Tabela First League

Pełna tabela →

Prva Liga

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Dečić
Dečić
4 3 1 0 6:0 10
W W W D
2
Mornar
Mornar
4 2 2 0 5:3 8
W W D D
3
Bokelj
Bokelj
4 2 1 1 2:1 7
D L W W
4
Petrovac
Petrovac
4 1 2 1 3:1 5
D W D L
5
Jezero
Jezero
4 1 2 1 1:3 5
D L W D
6
Arsenal Tivat
Arsenal Tivat
4 0 4 0 0:0 4
D D D D
7
Otrant-Olympic
Otrant-Olympic
4 1 1 2 5:6 4
L W D L
8
Mladost DG
Mladost DG
4 1 1 2 4:5 4
D L L W
9
Buducnost Podgorica
Buducnost Podgorica
4 1 1 2 2:4 4
L D L W
10
Sutjeska
Sutjeska
4 0 1 3 1:6 1
D L L L

Arsenal Tivat – skład

Pełny skład
-
M. Živaljević
-
G. Petović
O Arsenal Tivat

Arsenal Tivat to klub z kraju Czarnogóra. Został założony w 1914 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach First League. Zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów.

Następny mecz Arsenal Tivat

Kolejne spotkanie to Arsenal Tivat - Otrant-Olympic, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 18:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Arsenal Tivat

Ostatnie spotkanie Bokelj - Arsenal Tivat zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Arsenal Tivat

Bramkarze: D. Ćetković , B. Zogović , N. Pejović

Obrońcy: M. Živaljević , G. Petović , A. Muratović , Ć. Manojlović , D. Dakić , M. Merdovič , D. Bulatović , P. Pešukić

Pomocnicy: J. Montenegro , P. Ražnatović , A. Macanović , J. Nikolić , V. Kašćelan , A. Imamović , T. Pataki , I. Šahman , A. Abdullahi , S. Mandić , V. Lesjak , M. Delić

Napastnicy: N. Kovinić , D. Mugoša , M. Bojović , N. Milić , L. Maraš , B. Appiah , Š. Kordić

Pełny skład i zawodnicy Arsenal Tivat zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.