Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Emirates Club

Drużyna

Emirates Club

United-Arab-Emirates

Informacje o drużynie

Kraj United-Arab-Emirates
Stadion Emirates Club Stadium
Pojemność 4830
Adres Sheikh Rashed Bin Said Road

Tabela Division 1

Pełna tabela →

Division 1

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Al Fujairah SC
Al Fujairah SC
1 1 0 0 6:0 3
W
2
Dibba Al Hisn
Dibba Al Hisn
1 1 0 0 4:0 3
W
3
Al Arabi
Al Arabi
1 1 0 0 5:2 3
W
4
Dibba Al-Fujairah
Dibba Al-Fujairah
1 1 0 0 3:1 3
W
5
Forte Virtus
Forte Virtus
1 1 0 0 2:1 3
W
6
Al Bataeh
Al Bataeh
1 1 0 0 1:0 3
W
7
Al Thaid
Al Thaid
1 0 1 0 1:1 1
D
8
Al Urooba
Al Urooba
1 0 1 0 1:1 1
D
9
Gulf United
Gulf United
0 0 0 0 0:0 0
10
Emirates Club
Emirates Club
1 0 0 1 1:2 0
L
O Emirates Club

Emirates Club to klub z kraju United-Arab-Emirates. Został założony w 1969 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Division 1. Zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 0 punktów.

Następny mecz Emirates Club

Kolejne spotkanie to Emirates Club - Palm City, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 15:05. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Emirates Club

Ostatnie spotkanie Forte Virtus - Emirates Club zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Emirates Club

Bramkarze: Saud Al Hosani , Ibrahim Al Kaabi , Marwan Ahmed , Ahmed Khamis

Obrońcy: Salim Saif , Rashed Ebrahim Al Zaabi , Luan Martins , Amran Al Jassasi , Fahad Sebil , U. Vitas

Pomocnicy: Khalifa Abdullah , Abdulla Al Nuaimi , Imanuel Bonsu , Salim Ali Ibrahim , Andrés Iniesta , F. Kom , Sultan Qasem

Napastnicy: Ebrahim Khamis , Mohammed Khalil , Yaqoub Eisa , Ismail Al Hammadi

Pełny skład i zawodnicy Emirates Club zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.