Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Farul Constanta

Drużyna

Farul Constanta

Romania

Informacje o drużynie

Kraj Romania
Stadion Stadionul Central
Pojemność 4554
Adres Strada Primăverii, nr. 10

Tabela Liga I

Pełna tabela →

Liga I

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti
6 4 1 1 13:4 13
W W W D W
2
FCSB
FCSB
6 3 2 1 9:5 11
L W D D W
3
Rapid
Rapid
6 3 2 1 7:3 11
W L D W D
4
Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
6 3 1 2 13:8 10
W D L W L
5
Arges Pitesti
Arges Pitesti
6 3 1 2 4:4 10
L D W W W
6
Corvinul Hunedoara
Corvinul Hunedoara
6 2 3 1 7:3 9
D W D D L
7
Farul Constanta
Farul Constanta
6 2 3 1 10:8 9
D D W D W
8
Universitatea Cluj
Universitatea Cluj
5 3 0 2 7:6 9
L W W L W
9
Oţelul
Oţelul
6 2 3 1 7:6 9
W D L D D
10
Petrolul Ploiesti
Petrolul Ploiesti
6 3 0 3 4:8 9
L W W L L
Ostatni skład
Liga I • 6
3-4-3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
 : 
Farul Constanta

Rezerwowi

28
Cristian Sima
7.9
91
David Barbu
14
Ianis Podoleanu
99
Răzvan Marincean

Zmiany

46'
E. Sylvestre
D. Alibec
46'
Gustavo Marins
C. Sima
86'
M. Ahlinvi
N. Popescu
86'
I. Doicaru
R. Marincean
Zobacz wszystkich zawodników →

Farul Constanta – skład

Pełny skład
O Farul Constanta

Farul Constanta to klub z kraju Rumunia. Został założony w 2016 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Liga I. Zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów.

Następny mecz Farul Constanta

Kolejne spotkanie to CFR 1907 Cluj - Farul Constanta, zaplanowane na 5 września 2026, 16:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Farul Constanta

Ostatnie spotkanie Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Farul Constanta zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Farul Constanta

Bramkarze: A. Buzbuchi , R. Ducan , V. Răfăilă , Ș. Mușat

Obrońcy: G. Buta , G. Dănuleasă , M. Aioanei , João Vítor , D. Grosu , M. Popescu , I. Larie , C. Gheorghe , R. Munteanu , D. Sîrbu , Gustavo Marins , Fabinho Baptista

Pomocnicy: C. Casap , A. Ciobanu , I. Podoleanu , E. Radaslavescu , C. Grameni , L. Banu , V. Dumitrache , Patrick Budescu , D. Nedelcu , L. Băsceanu , N. Popescu , I. Vînă

Napastnicy: Isaque Ferreira , A. Stoian , D. Kiwinda , D. Alibec , C. Sima , R. Mustacă , I. Doicaru , I. Cojocaru , L. Andronache , N. Grigoryan , A. Cocoş , G. Iancu

Pełny skład i zawodnicy Farul Constanta zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.