Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
FBK Karlstad

Drużyna

FBK Karlstad

Sweden

Informacje o drużynie

Kraj Sweden
Stadion Örsholmen IP
Pojemność 500
Adres Fällevägen 2

Tabela Ettan - Norra

Pełna tabela →

North

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Hammarby Talang
Hammarby Talang
18 11 4 3 45:15 37
D L D W W
2
Stockholm Internazionale
Stockholm Internazionale
18 11 3 4 38:17 36
W W L W W
3
IF Karlstad
IF Karlstad
18 11 3 4 29:15 36
L L W W L
4
Arlanda
Arlanda
18 9 6 3 30:20 33
W L D L W
5
AFC Eskilstuna
AFC Eskilstuna
18 9 4 5 31:25 31
W W W W W
6
Enköping
Enköping
18 9 2 7 27:28 29
D L W L L
7
FBK Karlstad
FBK Karlstad
18 8 4 6 27:28 28
L W D L L
8
Karlberg
Karlberg
18 7 3 8 28:28 24
L W L W W
9
Assyriska FF
Assyriska FF
18 6 5 7 30:31 23
L W W W W
10
Vasalund
Vasalund
18 6 5 7 28:35 23
W D W D L
Ostatni skład
Ettan - Norra • 15
FBK Karlstad
 : 
Assyriska FF
E. Navassardian
G. Hana
A. Hagelberg
E. Forsberg
L. Fredriksson

Rezerwowi

15
D. Ahlstedt
14
B. Buisson

Zmiany

28'
A. Bertilsson
A. Parleholt
46'
M. Qassem
L. Steen
63'
E. Navassardian
B. Buisson
79'
W. Olsson
F. Johansson Bahar
Zobacz wszystkich zawodników →

FBK Karlstad – skład

Pełny skład
1
1
25
-
3
O FBK Karlstad

FBK Karlstad to klub z kraju Szwecja. Został założony w 1971 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Ettan - Norra. Zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

Następny mecz FBK Karlstad

Kolejne spotkanie to FBK Karlstad - Piteå, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 11:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz FBK Karlstad

Ostatnie spotkanie Arlanda - FBK Karlstad zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra FBK Karlstad

Bramkarze: , ,

Obrońcy: , , , , , , , , , ,

Pomocnicy: , , , , , , A. Fathi , , , , ,

Napastnicy: ,

Pełny skład i zawodnicy FBK Karlstad zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.