Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Hekimoğlu Trabzon

Drużyna

Hekimoğlu Trabzon

Turkey

Informacje o drużynie

Kraj Turkey
Stadion Yavuz Selim Stadı
Pojemność 1820
Adres İnönü Mh.

Tabela 2. Lig

Pełna tabela →

Lig B: White Group

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Adana Demirspor
Adana Demirspor
0 0 0 0 0:0 0
2
Elazığspor
Elazığspor
0 0 0 0 0:0 0
3
Hatayspor
Hatayspor
0 0 0 0 0:0 0
4
Ankaraspor
Ankaraspor
0 0 0 0 0:0 0
5
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
0 0 0 0 0:0 0
6
Kastamonuspor 1966
Kastamonuspor 1966
0 0 0 0 0:0 0
7
Menemen Belediyespor
Menemen Belediyespor
0 0 0 0 0:0 0
8
Çorluspor 1947
Çorluspor 1947
0 0 0 0 0:0 0
9
Erbaaspor
Erbaaspor
0 0 0 0 0:0 0
10
Muş Menderesspor
Muş Menderesspor
0 0 0 0 0:0 0

Lig B: Red Group

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Ankaragucu
Ankaragucu
0 0 0 0 0:0 0
2
Sakaryaspor
Sakaryaspor
0 0 0 0 0:0 0
3
Fethiyespor
Fethiyespor
0 0 0 0 0:0 0
4
İnegölspor
İnegölspor
0 0 0 0 0:0 0
5
Ankara Demirspor
Ankara Demirspor
0 0 0 0 0:0 0
6
Karacabey Belediyespor
Karacabey Belediyespor
0 0 0 0 0:0 0
7
Kırklarelispor
Kırklarelispor
0 0 0 0 0:0 0
8
24 Erzincanspor
24 Erzincanspor
0 0 0 0 0:0 0
9
Kütahyaspor
Kütahyaspor
0 0 0 0 0:0 0
10
Hekimoğlu Trabzon
Hekimoğlu Trabzon
0 0 0 0 0:0 0

Hekimoğlu Trabzon – skład

Pełny skład
O Hekimoğlu Trabzon

Hekimoğlu Trabzon to klub z kraju Turcja. Został założony w 1986 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach 2. Lig. Zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 0 punktów.

Następny mecz Hekimoğlu Trabzon

Kolejne spotkanie to Hekimoğlu Trabzon - Sakaryaspor, zaplanowane na 6 września 2026, 14:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Hekimoğlu Trabzon

Ostatnie spotkanie Hekimoğlu Trabzon - Menemen Belediyespor zakończyło się wynikiem 4:5.

Aktualna kadra Hekimoğlu Trabzon

Bramkarze: C. Kablan , M. Kaya , Ö. Kahveci

Obrońcy: E. Kara , B. Karslı , İ. Sürgülü , M. Sarıkaya , H. Özdemir , B. Erol , Y. Canguru , S. Yılmaz , Mert Erol

Pomocnicy: M. Yılmaz , E. Zaman , E. Öztürk , E. Cumur , F. Evren , R. Mutlu , M. Aslan , F. Karadirek , T. Çulha

Napastnicy: M. Aktaş , Y. Türk , S. Güneş , E. Karakuş , T. Aydemir

Pełny skład i zawodnicy Hekimoğlu Trabzon zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.