Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Lokomotiv Moskva U19

Drużyna

Lokomotiv Moskva U19

Russia

Informacje o drużynie

Kraj Russia
Stadion
Pojemność
Adres

Tabela Youth Championship

Pełna tabela →

Youth Championship

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
CSKA Moskva U19
CSKA Moskva U19
20 15 2 3 60:25 47
W W W W W
2
Krasnodar U19
Krasnodar U19
20 15 1 4 64:32 46
W L W W L
3
Rodina Moscow U19
Rodina Moscow U19
20 13 3 4 51:23 42
W W W D W
4
Lokomotiv Moskva U19
Lokomotiv Moskva U19
20 12 5 3 54:27 41
L W W W L
5
Zenit U19
Zenit U19
20 12 3 5 52:26 39
L W L D W
6
Akademiya Konoplev U20
Akademiya Konoplev U20
20 9 5 6 41:36 32
W W L D W
7
Rostov U19
Rostov U19
20 9 3 8 34:37 30
W W W L L
8
Dinamo Moskva U19
Dinamo Moskva U19
20 8 2 10 33:36 26
W L L L W
9
Spartak Moskva U19
Spartak Moskva U19
20 6 8 6 33:37 26
L L D W W
10
Almaz Antey U19
Almaz Antey U19
20 7 5 8 35:45 26
D W L D W

Lokomotiv Moskva U19 – skład

Pełny skład
65
Aleksandr Kasjanenko
17
75
99
K. Volkov
-
O Lokomotiv Moskva U19

Lokomotiv Moskva U19 to klub z kraju Federacja Rosyjska. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Youth Championship. Zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

Następny mecz Lokomotiv Moskva U19

Kolejne spotkanie to Rodina Moscow U19 - Lokomotiv Moskva U19, zaplanowane na 4 września 2026, 11:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Lokomotiv Moskva U19

Ostatnie spotkanie Lokomotiv Moskva U19 - Chertanovo U20 zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Lokomotiv Moskva U19

Bramkarze: Aleksandr Kasjanenko

Obrońcy: , , K. Volkov , , , , , ,

Pomocnicy: , , , , , , , , , A. Batrakov

Napastnicy: , , , , , B. Tsybrov , D. Radikovskiy

Pełny skład i zawodnicy Lokomotiv Moskva U19 zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.