Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Remo Stars

Drużyna

Remo Stars

Nigeria

Informacje o drużynie

Kraj Nigeria
Stadion Remo Stars Stadium
Pojemność 20000
Adres Ikenne Remo, Ayepe Road

Tabela NPFL

Pełna tabela →

NPFL

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Remo Stars
Remo Stars
38 22 5 11 49:31 71
L W L W W
2
Rivers United
Rivers United
38 18 10 10 35:29 64
W L W L W
3
Abia Warriors
Abia Warriors
38 18 6 14 43:40 60
L W D W L
4
Ikorodu City
Ikorodu City
38 17 8 13 60:45 59
W L W L D
5
Bendel Insurance
Bendel Insurance
38 15 11 12 39:33 56
L W W L D
6
Enyimba
Enyimba
38 14 13 11 38:35 55
L L W W W
7
Plateau United
Plateau United
38 16 9 13 40:38 54
W W L W W
8
Shooting Stars
Shooting Stars
38 15 9 14 39:38 54
W L W L L
9
Kano Pillars
Kano Pillars
38 15 8 15 44:45 53
L W L W L
10
Enugu Rangers
Enugu Rangers
38 14 10 14 42:34 52
L W L L W

Remo Stars – skład

Pełny skład
O Remo Stars

Remo Stars to klub z kraju Nigeria. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach NPFL. Zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 71 punktów.

Poprzedni mecz Remo Stars

Ostatnie spotkanie Bendel Insurance - Remo Stars zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna kadra Remo Stars

Bramkarze: S. Obassa , V. Edafe , B. Sabitu , K. Bankole

Obrońcy: S. Olasupo , S. Faisal , E. Anthony , O. Ogunribide , I. Aboubaker , S. Joseph , A. Abubakar , E. Nwokeji , A. Ismail , F. Maduabuchi , I. Souley , N. Junior

Pomocnicy: J. Fatokun , M. Ibe , D. Akanbek , T. Ikeagwu , O. Adedayo , A. Oyowah , B. Martins , T. Micheal , H. Haruna , J. Malik , Q. Akanni

Napastnicy: S. Nwaeze , A. Anakwe , J. Abah , D. Akorli , S. Alimi , S. Ibrahim , F. Mawuena , P. Onuoha

Pełny skład i zawodnicy Remo Stars zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.