Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Rēzekne FA

Drużyna

Rēzekne FA

Latvia

Informacje o drużynie

Kraj Latvia
Stadion Sporta Aģentūras Stadions
Pojemność 978
Adres 18. novembra ielā 39

Tabela 1. Liga

Pełna tabela →

1. Liga

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Metta / LU
Metta / LU
17 14 2 1 71:14 44
W W D W W
2
Valmiera / BSS
Valmiera / BSS
17 14 2 1 48:15 44
W W W W W
3
Leevon / PPK
Leevon / PPK
17 12 3 2 31:20 39
W W W W W
4
Riga Mariners
Riga Mariners
17 11 5 1 37:16 38
W W W D L
5
JDFS Alberts
JDFS Alberts
17 9 4 4 35:24 31
W W D D W
6
Mārupe
Mārupe
18 8 1 9 29:30 25
L W L L W
7
Super Nova 2
Super Nova 2
18 6 6 6 25:26 24
D L W L D
8
Skanste
Skanste
17 6 2 9 31:33 20
D W W L L
9
Riga FC II
Riga FC II
17 6 2 9 24:33 20
L L D L W
10
Tukums II
Tukums II
16 3 3 10 21:45 12
L D L W L

Rēzekne FA – skład

Pełny skład
16
23
23
23
23
O Rēzekne FA

Rēzekne FA to klub z kraju Łotwa. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach 1. Liga. Zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Następny mecz Rēzekne FA

Kolejne spotkanie to Rēzekne FA - Valmiera / BSS, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 14:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Rēzekne FA

Ostatnie spotkanie Rēzekne FA - Metta / LU zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Rēzekne FA

Bramkarze: , , , ,

Obrońcy: , , , , , ,

Pomocnicy: , , , , , , , , , , ,

Napastnicy: , , ,

Pełny skład i zawodnicy Rēzekne FA zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.