Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
San Antonio

Drużyna

San Antonio

USA

Informacje o drużynie

Kraj USA
Stadion Toyota Field
Pojemność 13000
Adres 5106 David Edwards Drive

Tabela USL League One Cup

Pełna tabela →

Group Stage

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Louisville City
Louisville City
4 4 0 0 13:4 12
W W W W
2
Colorado Springs
Colorado Springs
4 4 0 0 10:1 12
W W W W
3
Tampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies
4 4 0 0 10:1 12
W W W W
4
San Antonio
San Antonio
4 4 0 0 6:1 12
W W W W
5
Charlotte Independence
Charlotte Independence
4 4 0 0 8:4 12
W W W W
6
Miami FC
Miami FC
4 3 0 1 11:5 9
W L W W
7
Charleston Battery
Charleston Battery
4 3 0 1 9:4 9
L W W W
8
Birmingham Legion
Birmingham Legion
4 3 0 1 8:3 9
W W W L
9
Hartford Athletic
Hartford Athletic
4 3 0 1 8:3 9
W W W L
10
Rhode Island
Rhode Island
4 3 0 1 7:3 9
W W L W

San Antonio – skład

Pełny skład
50
Brandon Gongora
99
Joseph Batrouni
13
D. Namani
51
S. Seiterle
O San Antonio

San Antonio to klub z kraju Stany Zjednoczone. Został założony w 2016 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach USL League One Cup. Zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

Następny mecz San Antonio

Kolejne spotkanie to New Mexico United - San Antonio, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 01:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz San Antonio

Ostatnie spotkanie San Antonio - Oakland Roots zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra San Antonio

Bramkarze: R. Sánchez , Brandon Gongora , Joseph Batrouni , D. Namani

Obrońcy: S. Seiterle , L. Jauregui , H. Neville , J. Medranda , A. Mercado , N. Blanco , R. Buckmaster , S. Gómez , A. Salim , A. Souahy , B. Jernigan , M. Taintor

Pomocnicy: L. Berrón , D. Mendoza , L. Urrutia , L. Haakenson , A. Soto , D. Erofeev , M. Omar , J. Hernández , J. Osorio , J. LaCava , L. Walker , D. Hernandez

Napastnicy: Diogo Pacheco , L. Paredes , A. Greive , J. Agudelo

Pełny skład i zawodnicy San Antonio zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.