Informacje o drużynie
Tabela Premier Division
Pełna tabela →Premier Division
St Patrick's Athl.
Rezerwowi
J. Brown
Ryan Sheridan
R. Edmondson
Sean McHale
B. Baggley
R. Palmer
Sam Rooney
Zmiany
St Patrick's Athl. – skład
Pełny składSt Patrick's Athl. to klub z kraju Irlandia. Został założony w 1929 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Premier Division. Zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów.
Następny mecz St Patrick's Athl.
Kolejne spotkanie to Dundalk - St Patrick's Athl., zaplanowane na 4 września 2026, 18:45. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.
Poprzedni mecz St Patrick's Athl.
Ostatnie spotkanie St Patrick's Athl. - Waterford zakończyło się wynikiem :.
Aktualna kadra St Patrick's Athl.
Bramkarze: M. Boylan , J. Anang , Sean Molloy , D. Rogers
Obrońcy: B. Canny , T. Grivosti , J. Redmond , A. Kazeem , A. Sjöberg , A. Breslin , S. Hoare , R. McLaughlin , L. Turner
Pomocnicy: Z. Elbouzedi , B. Kavanagh , R. Palmer , Jason Oyenuga , J. Mulraney , J. Lennon , C. Forrester , B. Baggley , K. Leavy
Napastnicy: M. Melia , C. Carty , J. McClelland , A. Bolger , B. Hayes , A. Keena , Mattthew O'Hara , S. Power
Pełny skład i zawodnicy St Patrick's Athl. zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.