Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Tecnico Universitario

Drużyna

Tecnico Universitario

Ecuador

Informacje o drużynie

Kraj Ecuador
Stadion Estadio Bellavista de Ambato
Pojemność 16467
Adres Avenida Bolivariana

Tabela Liga Pro

Pełna tabela →

Liga Pro

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Independiente del Valle
Independiente del Valle
26 22 1 3 64:26 67
W W W W W
2
Aucas
Aucas
26 13 5 8 30:26 44
W L W W L
3
Universidad Catolica
Universidad Catolica
26 12 7 7 45:23 43
W D L W D
4
Macara
Macara
26 12 6 8 33:26 42
L D W W W
5
LDU de Quito
LDU de Quito
26 12 5 9 26:20 41
W W L W W
6
Barcelona SC
Barcelona SC
26 10 9 7 28:20 39
W D L D L
7
Libertad
Libertad
26 10 7 9 29:29 37
W D W W W
8
Leones del Norte
Leones del Norte
26 9 8 9 28:28 35
L W L D W
9
Mushuc Runa SC
Mushuc Runa SC
26 8 9 9 32:34 33
D D W W L
10
Guayaquil City FC
Guayaquil City FC
26 8 9 9 25:29 33
W D D L D
Ostatni skład
Liga Pro • 27
4-4-2
Tecnico Universitario
 : 
Deportivo Cuenca

Rezerwowi

1
Santiago Razzeto
11
Cristopher Arteaga
53
Rafael Chila
30
Kener Arce
90
Wagner Caicedo
77
Carlos Estupiñán
19
Anthony Castilo

Zmiany

58'
A. Cela
K. Arce
72'
Y. Arce
R. Chilla
72'
M. Castano
A. Castillo
90'
Johan Bocanegra
C. Garcia
90'
J. Majao
S. Mena
Zobacz wszystkich zawodników →

Tecnico Universitario – skład

Pełny skład
24
John Jairo Mero Reascos
45
S. Ojeda
O Tecnico Universitario

Tecnico Universitario to klub z kraju Ekwador. Został założony w 1971 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Liga Pro. Zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Następny mecz Tecnico Universitario

Kolejne spotkanie to Delfin SC - Tecnico Universitario, zaplanowane na 2 września 2026, 20:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Tecnico Universitario

Ostatnie spotkanie Tecnico Universitario - Mushuc Runa SC zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Tecnico Universitario

Bramkarze: John Jairo Mero Reascos , W. Chávez , J. Villafuerte , Y. Yústiz

Obrońcy: S. Ojeda , J. Herrera , N. Giménez , J. Castillo , E. Carcelén , M. Gómez , J. Ponguillo , R. Luzárraga , M. Medranda , J. Hernández , C. Angulo , M. Pérez

Pomocnicy: D. Camacho , L. Chicaiza , Ángel Aldair Vásquez Vera , B. Corozo , Miguel Ángel Arroyo Wila , M. Cortez , Emmanuel Torres , J. Jiménez , F. Cuero , J. Mohor , B. Cuello , R. Cristóbal

Napastnicy: J. Ordóñez , T. Minda , A. Castillo , J. Alman , E. Carabalí , J. Caicedo , R. Celis , J. Andrade , S. González , Marlon Noroña , D. Vera , J. Charcopa

Pełny skład i zawodnicy Tecnico Universitario zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.