forBET IV liga warmińsko-mazurska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się zespołom z forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

forBET IV liga warmińsko-mazurska jest znana szerszemu gronu kibiców z powodu fantastycznej passy lidera tej grupy. GKS Wikielec w 17 spotkaniach jesienią zdobył komplet 51 punktów. W rankingu popularności klub z Wikielca zajmuje pozycję siódmą z 2241 „lajkami” profilu.

Pierwsza trójka zestawienia prezentuje się bardzo okazale pod względem ilości fanów na facebooku. Trzecie miejsce przypadło Polonii Lidzbark Warmiński z liczbą 5000 znajomych. Drugą lokatę zajął, mający wiernych sypmatyków i rzesze kibiców, Mazur Ełk. Profil tego klubu polubiło 5419 osób.

Zdecydowanym zwycięzcą okazał się ITS Jeziorak Iława. 6626 „lajków” jest fantastycznym wynikiem. Dobra robota i oby profil przyciągał jeszcze więcej sympatyków.

Zgodnie z przyjętą regułą, rezerwy nie są brane pod uwagę w moich zestawieniach.

 

Ranking popularności klubów forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 28.02.2020.

[ninja_tables id=”2523″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.