GKS Jastrzębie. Przygotowanie rozpoczęte

Piłkarze GKS-u Jastrzębie rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/2022. Pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca, Jacka Trzeciaka, odbył się w środowe popołudnie na obiekcie przy ul. Kościelnej.

W treningu udział wzięło 20 zawodników – 3 bramkarzy i 17 graczy z pola. W pierwszych zajęciach nie uczestniczyli zawodnicy, którzy już rozstali się z klubem po zakończeniu poprzedniego sezonu. Wyjątkiem była obecność Daniela Szczepana, którego wygasający 30 czerwca kontrakt nie zostanie przedłużony. Zabrakło także Farida Alego i Michała Bojdysa. Ukraiński pomocnik dołączy do zespołu w kolejnych dniach, a środkowy obrońca otrzymał kilka dni więcej urlopu ze względu na podróż poślubną.

Z zespołem trenowało trzech zawodników z drużyn młodzieżowych Akademii GKS Jastrzębie – Adam Fojcik, Jakub Kasperowicz i Daniel Szymczak oraz powracający z wypożyczenia do ROW-u 1964 Rybnik Łukasz Gajda.

Kadra GKS-u Jastrzębie na pierwszym treningu:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mariusz Pawełek, Mikołaj Reclaf

Zawodnicy z pola: Mateusz Bondarenko, Tomasz Dzida, Łukasz Gajda, Kamil Jadach, Daniel Feruga, Adam Fojcik, Jakub Kasperowicz, Dominik Kulawiak, Jakub Niewiadomski, Daniel Rumin, Mateusz Słodowy, Daniel Szczepan, Dominik Szczęch, Daniel Szymczak, Dawid Witkowski, Szymon Zalewski, Łukasz Zejdler.

Źródło i foto: Biuro Prasowe GKS-u Jastrzębie

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.