Grała IV liga. Nie we wszystkich województwach, ale grała

Pomimo ograniczeń covidowych rozegrano niewielką ilość meczów w niektórych grupach  IV ligi polskiej. Poniżej opis z uwzględnieniem liczby rozegranych meczów w poszczególnych grupach oraz najciekawszych spotkań, który przygotował Wojtek63.

Lublin I – 4 mecze na 6.

Lider Huragan Międzyrzec Podlaski przegrał wyjazdowy mecz z wiceliderem Powiślakiem Końskowola 1:3 (0:2).  Nie zmieniło to kolejności w tabeli. Huragan nadal jest liderem  (15-2-4, br. 48-18) z przewagą 5 pkt. nad Powiślakiem  (13-3-5, br. 46-26)

Lublin II – 2 mecze na 6

Lider Tomasovia Tomaszów Lubelski (jeden z zespołów, który nie poniósł porażki w obecnym sezonie) rozprawił się u siebie 6:1 (4:1) z outsiderem Unią Białopole.  Unia zdobyła bramkę już w 3 minucie, ale od 31 minuty bramki zdobywała Tomasovia.

Bilans Tomasovii na dzień dzisiejszy to 61 pkt. (20-1-0), br. 80-7 .

Łódź – 10 na 10

Lider ŁKS II Łódź pokonał u siebie zajmującą 7 lokatę Omegę Kleszczów 4:3 (3:2). Bardzo ciekawy był przebieg tego meczu.

Bramki:  ŁKS II- 11 (k), 19 (k), 23 i 84 min. Omega- 26, 45+ i 76 min gry.

Obecny bilans ŁKS II to 58 pkt. (18-4-0), br. 75-21.

Opole – 11 na 11

Lider Ruch Zdzieszowice przegrał u siebie z viceliderem LZS Starowice Dolne 2:4 (0:0). Bramki: Ruch- 53 i 80 min. LZS- 64, 72, 73i 84 minuta gry.

Ruch z bilansem 66 pkt. (21-3-1)br. 98- 14 pozostaje liderem z przewagą 6 pkt. nad LZS Starowice Dolne.

Podlasie – 7 na 8

Lider Tur Bielsk Podlaski zremisował na  wyjeździe z zajmującym  przedostatnią  lokatę MKS Mielnik 1:1 (0:0). Bramki: MKS – 53, Tur- 63 (k)

Śląsk I – 8 na 8 i Śląsk II – 8 na 8

Bez specjalnych piłkarskich wydarzeń w tych  grupach.

Świętokrzyskie – 10 na 10.

Bez specjalnych piłkarskich wydarzeń w tej grupie.

Warmia i Mazury – 7 na 9

Wielkopolska – 11 na 11

Zajmująca 2 miejsce Victoria Września przegrała 1:2 (1:0) z zajmującą 3 lokatę Wartą Międzychód.

Bramki: Victoria- 37. Warta- 57  i  70 minuta gry.

Po tym meczu Victoria traci do lidera Pogoni Nowe Skalmierzyce 3 pkt. , a Warta traci 2 pkt.

Pogoń wygrała u siebie 2:0 (0:0) z Centrą Ostrów Wielkopolski i dzięki porażce Victorii zajęła fotel lidera.

W tej grupie zapowiada się fascynująca rywalizacja o awans, bo zajmujący 4 lokatę LKS Gołuchów traci do Pogoni tylko 4 pkt.

LKS wygrał wyjazdowy mecz z zajmującą 7 lokatę  Odolanovią  Odolanów  2:0 (1:0). Bramki- 45 i  90+2 min.

Autor: Wojtek63