Hiszpański obrońca nowym zawodnikiem Arki Gdynia

Hiszpański obrońca Marc Navarro to od dziś nowy zawodnik Arki. Jego umowa obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu z opcją, po stronie klubu, przedłużenia o rok.

Marc Navarro Ceciliano urodził się 2 lipca 1995 roku w Barcelonie. Piłkarską przygodę rozpoczynał w FC Barcelona, grał również dla juniorskich ekip Espanyolu i CF Damm.

W seniorskiej piłce debiut zaliczył 21 stycznia 2017 roku w meczu La Liga. Espanyol mierzył się z Granadą. Gospodarze wygrali 3:1, a Navarro zaliczył idealny start, zdobywając jedną z bramek.

Udane półtora roku w Katalonii (w sumie trzy gole i cztery asysty) zaowocowało transferem do występującego w Premier League Watfordu (lipiec 2018). To wtedy Navarro zanotował swoje jedyne dwa mecze w jednej z najlepszych lig świata. Po roku Hiszpana czekało jednak wypożyczenie i powrót do ojczyzny – CD Leganes. Choć na początku sezonu 2019/20 zaliczył tam cztery spotkania, to kontuzja wykluczyła go z realnej możliwości gry o miejsce w składzie, stąd wrócił do Watfordu (wówczas grającego w Championship).

Ostatnim klubem hiszpańskiego obrońcy było amerykańskie El Paso (drugi poziom rozgrywkowy w USA). W sezonie trwającym od marca do października ubiegłego roku, Navarro rozegrał 32 mecze, w których zdobył dwie bramki i zanotował cztery asysty.

Jego transfer do Arki odbył się na prośbę trenera Wojciecha Łobodzińskiego, który chcąc poszerzyć kadrę drużyny, wystąpił do władz klubu z prośbą o ten ruch.

Fot. Biuro Prasowe Arki Gdynia

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.