Hit transferowy. Joel Valencia wraca do PKO BP Ekstraklasy

Joel Valencia ma zostać nowym zawodnikiem Legii Warszawa – informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz „Super Expressu”.

Z informacji Super Expressu wynika, że Joel Valencia w ciągu kilkudziesięciu godzin powinien się pojawić w Warszawie.

Valencia, który obecnie jest zawodnikiem angielskiego Brentford, jest znany w Polsce z występów w zespole Piasta Gliwice. Ekwadorczyk, który w sezonie 2018/2019 został wybrany najlepszym zawodnikiem PKO BP Ekstraklasy, po transferze nie zrobił furory na Wyspach Brytyjskich.

Działacze Brenftord postanowili wypożyczyć Ekwadorczyka do innego klubu. Początkowo miał to być inny angielski zespół, jednak ostatecznie Valencia spędzi rok w Warszawie.

„Super Express” dotarł do szczegółów umowy.

Joel Valencia zostanie wypożyczony z Brentford do Legii na rok. Będzie to wypożyczenie za darmo. Po 12 miesiącach zawodnik ma wrócić do Anglii. Mistrz Polski nie będzie miał prawa pierwokupu. O powrocie do siebie zadecydują Anglicy. Ale bardzo ważne jest co innego: Legia będzie miała procent od kolejnego transferu Valencii, w uznaniu za udział w jego rozwoju – czytamy na łamach „SE”.

Joel Valencia w sezonie 2019/2020 zanotował 19 spotkań w barwach Brentford w rozgrywkach Championship, w których strzelił jednego gola. 25-letni skrzydłowy spędził na boisku 317 minut.


Źródło: Super ExpressMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.