Hokejowy wynik w spotkaniu sparingowym Huraganu Bodzanów

Dwanaście goli strzelili zawodnicy Huraganu Bodzanów i GKS-u Jedność Gozdowo w meczu sparingowym. Zwycięstwo 9:3 odniósł Huragan.

Spotkanie pomiędzy rywalami z płockiej B-klasy, zostało rozegrane w wielkim upale, który jednak nie przeszkodził zawodnikom Huraganu w strzeleniu aż 9 goli. Jak informuje klub, przewaga gospodarzy uwidiczniła się od początku meczu. Po upływie 18. minut wynik brzmiał już 3:0, a pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem zespołu z Bodzanowa 5:1.

W drugiej połowie ataki Huraganu nie były już tak intensywne, ale mimo to padały kolejne bramki. Kibice, którzy w sile 70 osób oglądali spotkanie, mogli być zadowoleni. 12 goli, zwycięstwo ich drużyny 9:3, choć to był tylko sparing, czego chcieć więcej…

Huragan Bodzanów – GKS Jedność Gozdowo 9:3 (5:1)

Bramki

Huragan: Krzysztof Zuchora 8′, 11′, 59, 65′ , Norbert Skrzyński 29′, 32′, 61′ (rz.k.), Maciej Chmura 18′, Hubert Kozioł 76′.

GKS Jedność: 45′ (rz.k.), 69′, 81′ (rz.w.)