fbpx

III liga grupa 1. Pierwszy sparing Olimpii Zambrów (Wideo)

Olimpia Zambrów rozegrała pierwszy sparing w 2020 roku. Przeciwnikiem był KS CK Troszyn, a  mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Tomasza Kulhawika (4:3). 

Olimpia Zambrów zmierzyła się z wideliderem klasy okręgowej (Ostrołęka-Ciechanów) KS CK Troszyn. W drużynie prowadzonej przez Tomasza Kulhawika pojawili się testowani zawodnicy. O ich przydatności do zespołu zadecyduje sztab szkoleniowy.

Prowadzenie objęli gospodarze,  ale później do głosu doszli gracze z Troszyna. Zespół gości prowadził już 2:1, ale faworyzowana Olimpia zdobyła jeszcze do przerwy dwie bramki. Po zmianie stron obie drużyny strzeliły po jednym golu i spotkanie zakończyło się zwycięstwem trzecioligowca.

O rozpoczęciu przygotowań i zmianach kadrowych, krótkiej informacji udzielił mi dyrektor sportowy Olimpi Zambrów, Zbigniew Stańczyk.

W czwartek mieliśmy pierwszy trening, a wczoraj pierwszy sparing. Po rundzie  jesiennnej podziękowaliśmy sześciu zawodnikom i będziemy uzupełniać kadrę. W głównej mierze szukamy „młodzieżowców”.  Na obecną chwilę z wypożyczenia wraca Mateusz Jastrzębski. W następna sobotę gramy kolejny sparing, przeciwnikiem będą Wigry Suwałki.

 

Olimpia Zambrów – KS CK Troszyn 4:3 (3:2)

Olimpia: zawodnik testowany (46′ Czapliński) – zawodnik testowany (46′ Wyszomierski), Radecki (46′ Łupiński), Grzybowski (61′ Radecki), M. Jastrzębski (46′ Dawidowicz), Ostaszewski, Paczkowski (73′ Zawadzki), Malinowski (46′ Głowicki), Steć (61′ Koncewicz), Zalewski (73′ Synytsja), Kalinowski (46′ zawodnik testowany).

KS CK: Łyziński – Kowalczyk, Kopeć, Cychol, K. Dzwonkowski – Gumowski, Prz. Modzelewski, P. Kamionowski, Stepnowski, Laska – D. Dzwonkowski oraz Pa. Modzelewski, K. Kamionowski, Malinowski, Szklanko, Bałas, Grodzki, Staszczuk

Bramki: Rafał Kalinowski 7′, Mateusz Ostaszewski 18′, 84′, Kamil Zalewski 25′ – Patryk Gumowski 13′, Jakub Stepnowski 17′, Maciej Staszczuk 90′.

******

Zapraszam do darmowego typera pierwszej grupy III ligi i nie tylko. Więcej szczegółów pod linkiem https://www.kicktipp.pl/pl-3liga-grupa1/.

Zdjęcie: Olimpia Zambrów/facebook

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.