IV liga podkarpacka. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem na tapetę profile zespołów występujących w IV lidze podkarpackiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Muszę przyznać, że z wielkim zaciekawieniem „zabrałem się” za sprawdzanie facebookowych profili klubów wystepujących w IV lidze podkarpackiej. Jest tu kilka firm bardzo popularnych wśród kibiców oraz mocno aktywnych w mediach społecznościowych. Nie zawiodłem się, a liczby „lajków” pierwszej trójki rankingu muszę przyznać, robią wrażenie.

Nieco słabiej w zestawieniu wyglądają fanpage’e czołowych druzyn ligi. Lider, KS Wiązownica znalazł się na miejscu jedenastym. Natomiast druga po rundzie jesiennej Korona Rzeszów uplasowała się na pozycji piętnastej.

Tuż za podium zestawienia znalazł się Igloopol Dębica z 3085 polubieniami profilu.

Pierwszą trójkę utworzyły takie kluby jak: Izolator Boguchwała – 6235 „lajki”, JKS 1909 Jarosław, które posiada zaledwie o dziewięć polubień więcej (6244) oraz bezapelacyjny zwycięzca Karpaty Krosno z imponującą liczbą facebookowych fanów…8622.

Zgodnie z przyjęto regułą nie uwzględniam w rankingach rezerw.

 

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze podkarpackiej pod względem ilości polubień profili na facebooku. Stan na 06.03.2020.

[ninja_tables id=”2685″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Zapraszam również do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim z pewnością również spotkania z IV ligi podkarpackiej. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Więcej informacji tutaj.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.