fbpx

IV liga zachodniopomorska. Były król strzelców I ligi wkracza na rynek disco polo. W przeszłości był zmiennikiem Roberta Lewandowskiego

Charles Nwaogu, były król strzelców pierwszej ligi, obecnie występujący w Sparcie Węgorzyno, nagrał piosenkę z gatunku disco polo. 

Pochodzący z Nigerii zawodnik postanowił zostać gwiazdą muzyki disco polo. Rozpoczął karierę pod pseudonimem KING KAROL9 i właśnie wydał swój pierwszy utwór. Piosenka „Moja laska” została opublikowana w serwisie YouTube.

Charles Nwaogu swoją przygodę z futbolem w Polsce rozpoczął w młodzieżowym zespole Polonii Warszawa. Napastnik wyróżniał się podczas swoich występów i został ostrzeżony przez Leszka Ojrzyńskiego, który sprowadził 16-latka do prowadzonego wówczas przez siebie pierwszoligowego Znicza Pruszków. Kongijczyk  w sezonie 2007/2008 pełnił funkcję zmiennika Roberta Lewandowskiego.

Kariera Nwaogu zapowiadała się niesłychanie obiecująco. Piłkarz przeszedł do Odry Opole, a następnie do Floty Świnoujście, gdzie robił furorę. W sezonie 2009/2010, został królem strzelców rozgrywek I ligi z dorobkiem 20 strzelonych bramek w 31 rozegranych meczach.

Nigeryjczyk został dostrzeżony przez przedstawicieli Energii Cottbus i został zawodnikiem niemieckiego klubu. Pobyt tam zakończył się kompletnym fiaskiem i napastnik wrócił do Polski po kilku miesiącach.

Występował w barwach Arki Gdynia, następnie zaliczył powrót do Świnoujścia, próbował jeszcze sił w zespole Podbeskidzia Bielsko-Biała pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego. Niestety, prezentował się coraz gorzej i jego kariera stanęła w miejscu. Zaczął występować w klubach na niższych szczeblach rozgrywkowych, takich jak Żyrardowianka Żyrardów, Gryf Kamień Pomorski, Świt Skolwin czy Hutnik Szczecin.

Obecnie napastnik  jest zawodnikiem czwartoligowej Sparty Węgorzyno. Zespół zajmuje ostatnie miejsce w zachodniopomorskiej grupie.

Charles Nwaogu być może teraz całkowicie zmieni branżę i zacznie robić karierę jako wykonawca discopolowych utworów. 29-letni zawodnik nagrał pierwszy utwór i zamierza nakręcić do niego teledysk.

https://www.youtube.com/watch?v=iS8pGLik9sk&feature=emb_logo

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.