Jan Tomaszewski: Jakiś tam 18-latek powie coś Jędrzejczykowi, to może usłyszeć „spier***”. Borucowi tak nie odpowie

Jan Tomaszewski, legendarny polski bramkarz, jest zachwycony powrotem Artura Boruca na polskie boiska.

Transfer „Króla Artura” ma zostać oficjalnie potwierdzony w ciągu najbliższych godzin. Jan Tomaszewski w rozmowie z portalem „WP SportoweFakty” komplementuje Legię Warszawa za sprowadzenie Boruca.

Były golkiper twierdzi, że „Holy Goalie” będzie ogromnym wzmocnieniem zespołu aktualnego mistrza Polski. Z jego doświadczenia skorzysta cała szatnia Legii. Pamiętać należy również o szacunku i uwielbieniu jakim jest darzony Boruc na trybunach warszawskiego klubu.

Muszę pogratulować Legii, bo jak z innymi transferami się nie zgadzam, tak akurat ten jest bardzo dobry – mówi Tomaszewski.

Wydaje mi się, że jest to bardzo dobre posunięcie Legii. Głównie dlatego, że zagra w eliminacjach do europejskich pucharów i tu jest potrzebny bramkarz przede wszystkim pewny, który nie zejdzie poniżej określonego poziomu. Wiadomo, nie ma już Majeckiego, pozostali bramkarze to niewiadoma, więc w tej chwili to najlepsze rozwiązanie – podkreśla legendarny golkiper.

Wydaje mi się, że z czasem Artur będzie – mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi – takim polskim Buffonem, który teraz nie tyle jest tak pożyteczny jako bramkarz, ale jako osoba, która ma to doświadczenie i przekazuje je innym – zaznacza Tomaszewski.

– Pamiętajmy, każdą drużynę buduje się od tyłu, a w tym celu potrzeba zawodnika, który ma autorytet, którego będą się słuchali obrońcy. To on ustawia obronę, on widzi wszystko na boisku. Jakiś tam 18-latek powie coś Jędrzejczykowi, to może usłyszeć „spier***”. Arturowi tak nie odpowie – podsumowuje były bramkarz reprezentacji Polski.

Źródło: SportoweFakty WP

Fot. Twitter/Bournemouth Brasil

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.