Kacper Kozłowski zapowiada awans Pogoni Szczecin do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy

17-letni Kacper Kozłowski tryska optymizmem przed rewanżowym meczem Pogoni Szczecin przeciwko chorwackiemu Osijek w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Pogoń w pierwszym meczu zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie w meczu z chorwackim zespołem. Rewanż odbędzie się w czwartek i szczecińska drużyna stanie przed bardzo trudnym zadaniem awansu do kolejnej rundy.

Najmłodszy piłkarz w historii mistrzostw Europy Kacper Kozłowski, który w pierwszej kolejce PKO BP Ekstraklasy w meczu z Górnikiem Zabrze popisał się tuż po wejściu na boisko kapitalną akcją zakończoną efektownym golem, zapowiada awans Pogoni.

 – Mam nadzieję, że Pogoń będzie rozdawać karty w tym roku. Za nami dopiero jeden mecz, ale czuję, że to będzie dobry sezon. Na razie lecimy na rewanż z NK Osijek w pucharach. Nie zwracamy uwagi na regulamin czy bramki wyjazdowe są liczone podwójnie, czy nie. Chcemy awansować i jedziemy po zwycięstwo – powiedział w rozmowie z Canal+ Kozłowski.

W podobnym tonie wypowiedział się również inny wychowanek szczecińskiego klubu 20-letni Kacper Smoliński.

– W czwartek gramy z Osijekiem i chcemy tam wygrać, choć na pewno nie będzie to łatwe. Wiemy na co nas stać. Możemy pokazać się z bardzo dobrej strony. Naszym celem jest gra w kolejnej rundzie, a że rywale są uważani za faworyta. Gdy wychodzimy na boisko, to nie może mieć dla nas większego znaczenia – podkreślił zawodnik Pogoni.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.