Kapitalna druga połowa meczu w wykonaniu GKS-u Jedność Gozdowo. Sześć goli po przerwie

GKS Jedność Gozdowo pokonał 6:1 Lwówiankę Lwówek. Goście wszystkie bramki zdobyli w drugiej połowie.

Zespół Jedności jest jednym z faworytów płockiej B-klasy. Niestety pierwszy mecz sezonu, o którym wszyscy w klubie chcą zapomnieć, zakończył się porażką 1:6 z Hutaganem Bodzanów. W drugiej kolejce GKS spotkał się na wyjeździe z Lwówianką Lwówek. Tak jak zapowiadał przed spotkaniem prezes Patryk Baczewski, zawodnicy wyszli na murawę mocno zmotywowani. Przewaga gości uwidoczniła się już od pierwszych minut pojedynku. Jednak po stałym fragmencie gry Lwówianka objęła prowadzenie, w zespole Jedności zrobiło się nerwowo.

Po meczu z Huraganem, który kompletnie nam nie wyszedl, ja i trener byliśmy ciekawi jak drużyna zareaguje. Wyszliśmy na mecz skoncenryowani i zdeterminowani, z mocnym postanowieniem powrotu do domu z trzema punktami. Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Cóż z tego, jeśli po stałym fragmencie „dostajemy bramkę” i robi się nerwowo. Drużyna zareagowała idealnie, nastapiła pełna mobilizacja w naszych szeregach i swarzalismy coraz więcej sytuacji. Jednak do przerwy przegrywamy 0:1 – mówi Patryk Baczewski.

Po zmianie stron zespół wyszedł z postanowieniem jak najszybszego odrobiebienia strat. Tak tez się stało, śmiało mogę powiedzieć, że gospodarze w drugiej połowie nie istnieli. Wynik 6:1 jest najmniejszym wymiarem kary. Ja osobiście cieszę się, że dokonane transfery dały nam jakość, czego dowodem trzy bramki Huberta Wiśniewskiego i dwie Mateusza Więckowskiego. Zwycięstwo we Lwówku jest dużą zasługą trenera Piotra Siemionowa. Kapitalnie ustawił zespół, a efekty widzieliśmy na murawie. Brawo panowie, pokazaliśmy że potrafimy! Oby tak za tydzień – podkreśla prezes Jedności.

Lwówianka Lwówek – GKS Jedność Gozdowo 1:6 (1:0)

Bramki GKS: Wiśniewski x3, Więckowski x2, Szczepański.

Skład GKS : Tomasz Zimnawoda – Damian Bartnikowski, Daniel Bartnikowski, Mateusz Kowalski, Mateusz Więckowski – Kamil Smoliński, Michał Ludwicki, Łukasz Gabryszewski, Hubert Wiśniewski – Mateusz Szczepański, Paweł Filant.

Zmiany: 3′ Krystian Świtalski za Kamila Smolińskiego, 35′ Piotr Woźniak za Michała Ludwickiego, 73′ Przemyslaw Rajkowski za Krystiana Świtalskiego, 85′ Łukasz Brudzyński za Pawła Filanta, 89′ Sebastian Skrobiszewski za Mateusza Kowalskiego.

W trzeciej kolejce rozgrywek GKS Jedność spotka się z zespołem Zjednoczonych Bulkowo.

GKS Jedność Gozdowo współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.