Kibice ŁKS-u ostrzelali fajerwerkami sektor fanów Widzewa podczas derbów Łodzi! (WIDEO)

Widzew Łódź pokonał na wyjeździe ŁKS 1:0 w meczu 31. kolejki Fortuna 1. Ligi. Skandalicznie zachowali się kibice gospodarzy, którzy ostrzelali sektor gości fajerwerkami. Sędzia musiał przerwać grę na sześć minut.

Do incydentu doszło w 62. minucie spotkania. Właśnie wtedy fani ŁKS zdecydowali się obrzucić sektor kibiców Widzewa środkami pirotechnicznymi, którzy w odwecie próbowali zniszczyć ogrodzenie. Przerwa w meczu trwała sześć minut. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Samo spotkanie zakończyło się wygraną Widzewa Łódź 1:0, a gola na wagę zwycięstwa zdobył w 80. minucie Bartłomiej Pawłowski.

Wideo i foto: @T_Debek