Kibice wybrali najlepszą jedenastkę XXI wieku GKS-u Jastrzębie

Poznaliśmy najlepszą jedenastkę oraz trenera GKS-u Jastrzębie w XXI wieku. Wyboru dokonali kibice, którzy od 27 marca głosowali na swoich kandydatów na profilu klubu na Facebooku – informuje biuro prasowe GKS-u.

W całej zabawie oddano niemal 1,5 tysiąca głosów. Kibice do najlepszej jedenastki wybrali ośmiu zawodników, którzy występowali w zespole przed kilkunastu laty, a zestawienie uzupełniło trzech graczy z aktualnej kadry GKS-u Jastrzębie oraz trener Jarosław Skrobacz.

Najlepsza jedenastka GKS-u Jastrzębie XXI wieku:

Jakub Kafka – Janusz Wrześniak, Tomasz Ciemięga, Kamil Szymura, Łukasz Pielorz – Farid Ali, Mariusz Adaszek, Witold Wawrzyczek, Andrzej Myśliwiec – Mariusz Miąsko, Kamil Jadach.

Trener: Jarosław Skrobacz

– Dostałem 89% głosów? A dlaczego tak mało? (śmiech) Oczywiście żartuję. To bardzo miłe, że ktoś widzi wykonywaną pracę i ją docenia. Ze swojej strony chciałbym za pośrednictwem oficjalnej strony klubu podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy. Patrząc jednak na listę nazwisk zawodników, którzy grali w Jastrzębiu, to jeszcze kilku na pewno mogłoby również być w tej jedenastce, jak na przykład Maciek Małkowski, Artur Jędrzejczyk, Rysiek Staniek czy Kamil Wilczek. Z wyborami kibiców się jednak nie dyskutuje, a ta jedenastka, która została wybrana, też jest bardzo fajna i ciekawa. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wyróżnienie i czekamy na – mam nadzieję – więcej sukcesów i kolejne miłe chwile dla GKS-u Jastrzębie – powiedział trener Jarosław Skrobacz, cytowany przez biuro prasowe klubu.

Źródło i fot: biuro prasowe GKS-u Jastrzębie

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.