Klasa B Lublin III. Thriller z happy endem w meczu KS Serniki – GKS Niedźwiada

KS Serniki w minioną niedzielę wygrał 4:3 wyjazdowy mecz z GKS Niedźwiada. Spotkanie zostało rozegrane w ramach piątej kolejki Klasy B grupy Lublin III.

KS Serniki z dorobkiem 10 punktów, zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Zespół rozegrał cztery spotkanie, gdyż mecz z Zawiszą Grabów odbędzie się 5 listopada. Podopieczni trenera Bedy zremisowali w pierwszej kolejce z Kadetem Lisów 2:2. A potem odnosili już same zwycięstwa: 4:0 z Legionem Tomaszowice, 3:1 z KS Ciecierzyn oraz jak wspomniałem wyżej, 4:3 z GKS Niedźwiada. Ten ostatni mecz klubowe media określiły jako thriller z happy endem.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KS Serniki 2:1. W drugiej odsłonie gospodarze szybko zdobyli dwie bramki i kiedy wydawało się, że dowiozą zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego, do głosu doszli podopieczni trenera Bedy. W 88. minucie wyrównał Skowronek, a gola na wagę trzech punktów strzelił w drugiej minucie doliczonego czasu gry Kaźmierski.

– Ostatnie minuty to była próba kontroli wyniku i to się udało. Mecz ogromnej dramaturgii oraz nerwów, ostatecznie – co najważniejsze – 3 punkty zabieramy do Sernik! – czytamy na facebookowym profilu klubu.

KS Serniki zamieścił na swoim fanpage’u bogatą fotogalerię z niedzielnego meczu. Kilka zdjęć prezentuję poniżej. Całość jest dostępna TUTAJ

KS Serniki, który swego czasu ściśle współpracował z Galaktycznym, kolejne spotkanie rozegra już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem będzie GKS Abramów, który plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.