fbpx

Klasa okręgowa grupa kujawsko-pomorska I. Unia Solec Kujawski rozgrywa być może najważniejszy mecz rundy wiosennej

Unia Solec Kujawski kilka dni temu rozpoczęła zbiorkę materiałów dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy. Zainteresowanie jest bardzo duże i klub postanowił rozszerzyć akcję. Kolejnym celem jest zebranie 100 tysięcy złotych na portalu zrzutka.pl.

Inicjatorem zrzutki jest Mateusz Czyżewski prezes Unii Solec Kujawski.

 

Bezpieczeństwo naszych wspaniałych Lekarzy, Pielęgniarek, Pielęgniarzy, Ratowników, całego Personelu Służby Zdrowia jest warunkiem naszego wspólnego bezpieczeństwa, a nawet życia. Zadbajmy o nich, POMÓŻMY, bo na szerokie wsparcie centralne liczyć nie mogą! Celem akcji jest zebranie kwoty 100 000 złotych na pomoc dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy. Jeżeli kwota będzie wyższa, to pomoc będziemy przekazywać również do innych Szpitali w Bydgoszczy, Toruniu, Świeciu, Inowrocławiu itd. Chcielibyśmy również zabezpieczyć lokalne domy pomocy społecznej czy inne instytucje, które na codzień pomagają nam wszystkim – czytamy w opisie akcji.

Klub z Solca Kujawskiego zwraca się do kibiców klubów z regionu kujawsko-pomorskiego i nie tylko, o wsparcie akcji na tak szczytny cel.

Dodam, że Unia Solec Kujawski po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w tabeli. Mimo zawieszenia rozgrywek, być może właśnie podczas tej akcji klub toczy najważniejszy pojedynek Wiosny 2020.

Zachęcam kibiców, aby włączyli się do tej jakże ważnej gry.

Link do zrzutki TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.