Klasa okręgowa Piotrków Trybunalski. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem pod lupę profile facebookowe zespołów występujących w klasie okręgowej grupa Piotrków Trybunalski. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W omawianej dziś lidze oprócz rezerw Omegi Kleszczew nie uwzględniłem również KS Paradyż, który nie prowadzi profilu na facebooku.

Na dwanaście skalsyfikowanych klubów zaledwie cztery nie przekroczyły granicy tysiąca lajków. Siedem zespołów mieści się w „widełkach” 1223-1983. Natomiast triumfator rankingu zbliża się wielkimi krokami do trzech tysięcy polubień.

Na trzecim miejscu zestawienia uplasował się lider ligowej tabeli Skalnik Sulejów. Fanpage klubu do tej pory polubiło 1916 sympatyków. Druga lokata przypadła Stali Niewiadów, która po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce. Profil klubu z Niewiadowa powinien w najbliższym czasie osiągnąć pułap dwóch tysięcy polubień. Obecnie posiada 1983 fanów.

Zdecydowanym zwycięzcą okazała się Pilica Przedbórz. Fanpage tego klubu polubiło do tej pory aż 2921 kibiców. Liczba może imponować, a bariera trzech tysięcy lajków coraz bliżej. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w klasie okręgowej grupa Piotrków Trybunalski pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 10.04.2020.

[ninja_tables id=”3433″]

 

Zdjęcie autorstwa Johan Bos z Pexels

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.