Klasa okręgowa Szczecin I. Ranking popularności klubów

Przed czytelnikami kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Czas na klasę okręgową Szczecin I.  Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Kilka dni temu pierwszy raz miałem przyjemność gościć na łamach Galaktycznego klub Prawobrzeże Świnoujście. Postanowiłem więc sprawdzić jak wygląda popularność klubów w pierwszej grupie szczecińskiej, w której występuje zespół ze Świnoujścia. Kolejny odcinek cyklu poświęcam analizie „facebookowych” profili drużyn z tej ligi.

Dziewięć klubów może pochwalić się ponad tysiącem „lajków”, a profil zwycięzcy rankingu, o którym wspomnę w dalszej części, „lubi” ponad 2 tysiące fanów.

Najniższy stopień podium przypadł „zaprzyjaźnionemu” z portalem Galaktycznym, Prawobrzeżu Świnoujście. Na facebooku klub „polajkowało” 1661 sympatyków. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje 12 miejsce w tabeli, ale kibiców jak widzimy ma wiernych.

Lokatę drugą w rankingu z 1975 polubieniami profilu, zajęła Stal Szczecin. W tabeli rozgrywek ten zespół plasuje się tuż przed Prawobrzeżem.

Zwycięzcą zestawienia okazał się Pomorzanin Nowogard, który po jesiennych zmagań zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o popularność w social mediach, wśród klubów pierwszej grupy szczecińskiej okręgówki Pomorzanin jest bezkonkurencyjny. Ilość polubień profilu wynosi 2078, co z pewnością jest liczbą imponującą.

Brawa dla fanów Pomorzanina Nowogard !!!

 

Ranking popularności klubów pierwszej grupy szczecińskiej klasy okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 19.02.2020

[ninja_tables id=”2334″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.