fbpx

Klasa okręgowa Szczecin I. Zarząd Sparty Gryfice rozważa zawieszenie działalności klubu

W związku z nieprzychylnym nastawieniem burmistrza odnośnie ostatnio udzielonego wywiadu przez prezesa klubu Artura Wójcika na łamach „Ligowca”, zarząd Sparty Gryfice rozważa zawieszenie działalności klubu. 

Informacja została zamieszczona za pośrednictwem mediów społecznościowych Sparty. Zarząd klubu opublikował komunikat. Treść poniżej (pisownia oryginalna).

W związku z nieprzychylnym nastawieniem Pana Burmistrza odnośnie ostatnio udzielonego wywiadu przez prezesa klubu Artura Wójcika na łamach Ligowca, ZARZĄD MKS SPARTA GRYFICE rozważa ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI KLUBU. Uzasadnieniem decyzji jest utrudnianie nam korzystania z obiektów sportowych należących do Gminy Gryfice typu orlik oraz boiska pełnowymiarowego. Wczoraj klub dowiedział się o haniebnym zaniedbaniu przy projekcie szatni na stadionie im. Karola Kucharskiego jakim jest brak możliwości jej odbioru z powodu braku hydrantu. Problemem są przedłużające się prace na płycie boiska, co wiąże się z brakiem możliwości trenowania przez grupy przygotowujące się do nowych rozgrywek 2020/2021 jak seniorzy, juniorzy, trampkarze, młodzicy oraz III Liga Kobiet. Po ukazaniu się artykułu, który jak tylko uderza w Burmistrza zmieniło się nastawienie dyrektorów placówek podległych jemu, takich jak szkoły i ZUK.
Klub przestanie istnieć jak wiele klubów od kiedy Pan Burmistrz stał się nim od lat 90. Klub MKS SPARTA GRYFICE jest w chwili obecnej w gronie certyfikacji brązowej gwiazdki za prace z dziećmi, a brak wywiązania się z realizacji zadania, zostanie ona zabrana podczas odbywającego się audytu. Gratulujemy dobrego samopoczucia Panu Burmistrzowi.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd MKS SPARTA GRYFICE.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.