fbpx

Klasa okręgowa Warszawa II. Oświadczenie Stanisław Gajlewicza, prezesa Okęcia Warszawa

Prezes RKS Okęcie Warszawa Stanisław Gajlewicz wydał oświadczenie dotyczące działań zarządu klubu.

Treść oświadczenia Stanisława Gajlewicza:

Dnia 12 czerwca 2019 roku podczas posiedzenia Komisji Sportu Włochy (dzielnica m.st. Warszawy) zostało wskazane przez Komisję, iż RKS Okęcie skupia się na działalności komercyjnej tj. wynajmowaniu terenu na cele pozasportowe dodatkowo bez zgody miasta- najem na rzecz WORD Warszawa oraz dealera Hyundaia ( protokół nr 8 z posiedzenia komisji z czerwca 2019 roku).
W ślad za przedmiotową informacją, obecny Zarząd Klubu (powołany w kwietniu 2019 roku) przeprowadził audyt dokumentów i stwierdził faktyczny brak takiej zgody.
Celem dostosowania działania Klubu do powszechnie obowiązujących przepisów prawa w listopadzie 2019 roku Zarząd RKS Okęcie wypowiedział umowę najmu podpisaną z WORD ze skutkiem na dzień 31 maja 2020 roku oraz poinformował dealera Hyundaia o zakończeniu współpracy.
Jednocześnie wskazuję, iż wszystkie pozyskane środki z wynajmu terenu będącego w zarządzie Klubu przeznaczane są wyłącznie na cele statutowe klubu.
Zgodnie ze Statutem Klubu Zarząd RKS Okęcie pracuje za darmo.
Wszystkie sprawozdania finansowe klubu dostępne są na https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/

P.S.
Dziwnym jest niezadowolenie niektórych mediów i osób z przeprowadzanych porządków w klubie.
P.S 2 Zarząd jest otwarty na wszelkie rozmowy z Miastem.

Z poważaniem
Stanisław Gajlewicz
Prezes Zarząd RKS Okęcie

******

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.