fbpx

Klub Sportowy Maślice Wrocław prezentuje herb i barwy klubowe (Wideo)

KS Maślice Wrocław, nie tak dawno gościł po raz pierwszy na łamach Galaktycznego. Klub, który ma zamiar w nadchodzącym sezonie wystartować w rozgrywkach B-klasy, zaprezentował w sobotę herb i barwy.

Daniel Wesołowski i Bartosz Żak, zalożyciele klubu i pomysłodawcy projektu związanego ze sportową działalnością, mimo pandemii koronawirusa, konsekwentnie w miarę ograniczonych obecnie możliwości, realizują kolejne kroki związane z promocją klubu.

W sobotę 28 marca zaprezentowany został herb i barwy KS Maślice Wrocław.

– To jest fantastyczna sprawa, że mogliśmy wzorować się na kreatywności naszych młodszych fanów, którzy stworzyli fenomenalne prace plastyczne podczas Maślickiego Turnieju Mikołajkowego – mówi Daniel Wesołowski.

– Za główny znak rozpoznawczy naszego herbu uznaliśmy… masło, które kojarzy się z nazwą naszego osiedla, pojawiało się w zwycięskiej pracy konkursu na herb i przenika się z osiedlowymi, niestety już trochę przykurzonymi, tradycjami jak ubijanie masła na maślickim Festynie ulicy Iławskiej – dodaje Bartosz Żak.

Żółto-granatowe kolory, kontury herbu i kostka masła z nożem zostały zaczerpnięte z prac uczniów SP nr. 26 we Wrocławiu. Obaj działacze chcą nawiązać również do osiedlowej historii i dlatego ciemno-żółte barwy nawiązują do istniejącego kilkanaście lat temu na osiedlu Maślice klubu MKS Ługowina.

 

Działaczom KS Maślice Wrocław należą się słowa uznania za pomysł i chęć podtrzymania sportowych tradycji na swoim osiedlu.

Kibiców natomiast zachęcam do „zalajkowania” profilu klubu na facebooku. Link TUTAJ.

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.