fbpx

Kluby nie grają, a piękne murawy i to jakie, czekają. Zapraszamy oderwanego od rzeczywistości wiceprezesa PZPN

Przedstawiam kolejne zdjęcia boisk nadesłane przez czytelników Galaktycznego. Murawy prezentują się wspaniale.

Mimo przerwy w rozgrywkach i przedłużającej się niepewności co do dalszej części sezonu w Niższych Ligach, działacze nie mogą sobie pozwolić na zaniedbanie prac związanych ze stanem boisk czy budynków na terenach klubowych. Trzeba w miarę normalnie działać, osoby oddane „małej piłce” stają niejednokrotnie na głowie, aby ich zespoły przetrwały ten trudny czas.

Wiceprezes PZPN Marek Koźmiński, powiedział wczoraj, nie licząc się absolutnie z odczuciami dziesiątek tysięcy ludzi związanych z futbolem na niższych szczeblach, że to tylko zabawa. Tak, panie prezesie, z pewnością w jakimś stopniu jest to zabawa, ale ona wywołuje wśród małych społeczności dużo większe emocje niż pożal się Boże, produkt nazywany szumnie Ekstraklasą.

– Chcemy, aby ligi profesjonalne dograły sezon do końca, bo za nimi stoją pieniądze, biznes. Na zabawę w futbol amatorski przyjdzie jeszcze czas. Ten sezon w niższych ligach zostanie najprawdopodobniej anulowany. Tam wynik nie jest aż tak ważny, to jest bardziej zabawa. Z tym możemy poczekać – powiedział Koźmiński.

To mówi człowiek, który jest kandydatem na stanowisko prezesa PZPN. Kluby z niższych lig piłkarskich już powinny zacząć się zastanawiać co będzie w przypadku, gdy ten pan zostanie wybrany.

Jak wygląda ta zabawa i ile jej trzeba poświęcić pracy świadczą poniższe zdjęcia. Samo się nie zrobiło panie Koźmiński i nie mogło poczekać.

KS Wiązownica – IV liga podkarpacka

 

 

RKS Okęcie Warszawa – klasa okręgowa Warszawa II

 

 

Unia Ciechanowiec – podlaska klasa okręgowa

 

 

Noteć Łabiszyn – klasa okręgowa kujawsko-pomorska II

 

 

Polonia Stal Świdnica – IV liga dolnośląska

 

 

Pionier Pisarzowice – A-klasa Bielsko- Biała

 

 

Wisła Jabłonna – klasa okręgowa Warszawa I

 

 

Obra Kościan – IV liga wiekopolska (fot. Urząd Miasta Kościan)

 

 

Orzeł Straszyn – A-klasa Gdańsk II

 

Jako ostatnie zdjęcie pokazujące ile jeszcze pracy czeka klub. Grzegorz Czajka, który przesłał fotkę napisał: Murawa Orła Straszyn. Linie pozostały. Prace idą pełną parą.

 

Zdjęcia przesłali: Ernest Kasia, Stanisław Gajlewicz, Okęcie Warszawa, Sebastian Kietliński, Krzysztof Piela, Rafał Markowski, Marcin Muszyński, Michał Orzeł, Wojciech Mroziński, Grzegorz Czajka.

 

Dziękuję.

Grzegorz Sawicki

******

Odmień wizerunek klubu. Więcej informacji https://grafika-sportowa.pl/

Odzież sportowa na zamówienie https://keeza.pl/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.