fbpx

Kluby polonijne. United Power Castleford: Zarząd Wakefield & District FA Leauge wspomaga kluby przed startem nowego sezonu

Kamil Bernaziuk z polonijnego klubu United Power Castleford (Wielka Brytania) poinformował Galaktyczny Futbol o decyzji zarządu ligi, w której występuje zespół United Power.

United Power Castleford występuje na 15. poziomie rozgrywek angielskiej piramidy. Swoje spotkania rozgrywa w Wakefield & District FA League – Divison One. Klub poznałem przy okazji tworzenia rankingu popularności polonijnych drużyn w UK. Portal GF i United Power nawiązały współpracę, która mam nadzieję, będzie owocować w przyszłości.

Dziś, wspomniany na wstępie Kamil, poinformował mnie o decyzji Zarządu Wakefield & District FA League. Władze ligi, chcąc wspomóc drużyny, które wystartują w kolejnym sezonie, postanowiły znieść opłatę wpisowego.

 

 

– Pomimo tego, że nikt chyba nie wie, kiedy wystartują rozgrywki na Wyspach, dziś otrzymaliśmy pozytywną wiadomość od Zarzadu Ligi. Wakefield & District FA Leauge, w której udział bierze nasz zespół, zniosła wszystkie opłaty dotyczące przystąpienia do rozgrywek w przyszłym sezonie – liga oraz co najmniej trzy puchary. Pozwoli nam to na pewno lepiej zaplanować budżet na sezon 20/21 i zagospodarować pieniądze na inne, rownież niezbędne, cele w tym trudnym okresie dla każdego z klubów – powiedział Galaktycznemu, Kamil Bernaziuk.

Przypomnę, że władze angielskiej federacji podjęły decyzję o anulowaniu sezonu 2019/2020 w niższych klasach rozgrywkowych.

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych United Power Castleford.

Link do facebookowego profilu klubu TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.