Kolejny sparing Polonii Telford. Niestety tym razem przegrany

Przygotowująca się do rozgrywek angielskiej Sunday League Polonia Telford rozegrała kolejny sparing.

Polonia Telford gościła już na łamach portalu GF. Link TUTAJ. Dziś też Galaktyczny Futbol i klub rozpoczęły oficjalną współpracę. Polonia została objęta patronatem medialnym przez mój serwis. Informację opublikowałem na Facebooku.

https://www.facebook.com/galaktycznyfutbol/posts/335011047879116

Polonia Telford, która powstała zaledwie kilkanaście dni temu, przygotowuje się do sezonu 2020/2021. Szefowie klubu kompletują kadrę, a zainteresowanie ze strony potencjalnych graczy jest bardzo duże. W dzisiejszym spotkaniu debiuty zaliczyło kilku zawodników, którzy dołączyli do zespołu.

W niedzielę 16 sierpnia zespół rozegrał kolejny mecz sparingowy. Rywalem był zespół Crown Rangers Football Club, który podobnie jak Polonia został założony w 2020 roku.

Sparing zakończył się zwycięstwem angielskiej drużyny 2:1, jednak przedstawiciele Polonii podkreślają, że spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Zawodnicy polonijnego klubu stworzyli sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki, jednak celowniki były dziś rozregulowane.

Stworzyliśmy mnóstwo wymarzonych sytuacji do zdobycia goli lecz dzisiaj zabrakło tego czegoś. Bramkę dla naszej drużyny zdobył niezawodny jak dotąd Mateusz Cichoń. Pomimo niekorzystnego wyniku, w grze drużyny z meczu na mecz widać coraz większe zrozumienie i chęć wygrywania – czytamy w pomeczowej relacji.

Polonia Telford FC – Crown Rangers FC 1:2

Bramka dla Polonii: Cichoń

Skład Polonii Telford na grafice poniżej:

Kolejny sparing Polonia rozegra w następną niedzielę.

Zapraszam do polubienia i śledzenia facebookowego profilu zespołu z Telford.

https://www.facebook.com/Polonia-Telford-FC-102088571597620/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.